| Allesya1097 a întrebat:

Ce cadou vreti de craciun?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să am liniște sufletească și sănătate!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa am familia in jurul mesei, sa imi vina fata si ginerele acasa, si nu imi doresc decat sanatate sa pot pregati asa cum am facut mai mereu, iar bunul Dumnezeu sa faca o minune asa cum numai el stie si sa treaca cu bine fiul meu peste ceea ce il asteaptastraight facein rest, nu imi doresc nimic.
O zi frumoasa sa aihappy

| OnuOnulică a răspuns:

Sănătate!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

As vreau un nou telefon.Acum am un Nokia 1600.Nu ca mi-ar fi rusine cu el, sau ceva de genul, dar sa fim sinceri nu mai suntem in epoca de piatra.laughing

| Sociopat a răspuns:

O sabie zdravana s-o pun pe perete sau un set de tobe.

| Axys a răspuns:

Esti mos craciu? rolling on the floor eu imi doresc

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Un microscop.
Dar tu?happy

| Allesya1097 explică (pentru SimonaCristina):

Un telefon nou

| SimonaCristina a răspuns (pentru Allesya1097):

Of, of, of, era gadget-urilor! laughing
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important o sa il primesc cu vreo saptamana inainte. Dupa aia mai vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.amusingtime.com/images/01/funny-lazy-cat.jpg
Şi nu-i asta tot:((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un kindle!

| Danişor a răspuns:

Pai intai de toate Sănătate! mie si familiei mele, apoi vreau o tableta sau un galaxy s4 happy