| SummerDreams a întrebat:

Ce cadouri sa fac de craciun?big grin Help; 3
mama-
tata-
best friend[girl].

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Mama - o tigaie, bibelou, ceas, inel, parfum, spray, crema, sampon,
tata-spuma, parfum, spray, deodorant, sau faci o diploma pentru cel mai bun tata.[si mama... faci]
best friend-o cana cu best friend. o diploma pentru best friend, o ciocolata, cercei, parfum, sau mergi cu ea la magazin si vezy ce o atragehappy dar sa nu ii zici ca de aia mergeti in magazin ca sa ii cauti cadoulaughinghappy
Succes! Fundita?happy

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Pentru mama
- flori – atunci cand trebuie sa cumperi un cadou si nu ai nici cea mai mica idee ce ai putea cumpara flori, pot vi si in ghiveci tin mai mult ai putea sa-i iei o Craciunita e o floare in ton cu craciunul.
- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata,
-lumanarele parfumate.

pentru tata

- un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.
-produse pentru fumatori daca este cazul (eventual o pipa frumoasa, o bricheta sau o scrumiera);
- o agenda, care ii poate fi utila la serviciu.

-un set de pix cu stilou pentru la serviciu si manusi.

De exemplu ai putea sa cumperi 2 lantisoare la fel si atunci unul l-ar purta ea si unul tu, pentru ca ai spus ca e cea mai buna prietena.

O bijuterie precum o initiala in forma de inimioara.

| L7L a răspuns:

Ceva simbolic nu? poti cumpara suport de lumanare, sau oameni de zapadahappy nu mai am ideei...

| Newhere a răspuns:

La mama, depinde cati ani are... dacai mai tanara iai o pereche de cercei, daca nu, iai o haina, nu stiu
la tata iai un parfum sau o camasa dar la iubita...
la iubita iai un telefonoh go on, ok ia-o prin magazin, duo la un film, sau, noi suntem interesate de bijuterii si moda doar atat tiam spuslaughing, despre noi, te descurci u tongue