| Kmk123 a întrebat:

Ce caiete trebuie pentru clasa a7a?; o3.

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Heey! eu am stat mult sa imi fac lista...
uite cam ce ar trebui happy :
4 caiete studentesti de matematica ( algebra, geometrie, fizica, chimie)
2 caiete mici de matematica( pentru teme la algebra si geometrie.depinde daca tie iti trebuie, noua ne cere)
1 caiet studentesc de romana ( pentru romana )
5 caiete mici de romana(religie,istorie, ed tehno., engleza, civica)
1 caiet biologie
1 caiet geografie
1 caiet muzica
1 bloc de desen mare
cam astea sunt caietele care iti trebuie happy
papa!

3 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

NiNiua: rolling eyes ma roog...eu imi iau la inceput cate un caiet pentru fiecare materie...o sa imi mai iau pe parcursul anului, cand mi se terminawinking, si ea a zis ce caiete, nu cate big grin

| iubbirica a răspuns:

Pai eu tot a 7 am trecut. Stundentesc de mate pentru fizica, chimie, algebra, geometrie. Studentesc pentru romana. in rest mici.

| Mada4ghn a răspuns:

AdinaxD: sa stii ca nu doar atat(nu stiu cat ai stat dar nu doar atat). Fata a intrebat pentru clasa a 7a nu pentru un semestrustraight face. Deci inmulteste tot ce a zis adinaxD cu 2laughing