| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce cantaret sau cantareata din ROMANIA nu suportati deloc? Fundaaaaa.

Răspuns Câştigător
| MeDeEa01 a răspuns:

Nu-l suport pe alex velea, si pe pipitele cale lesina dp el...biachhh

8 răspunsuri:
| Ralucarrie a răspuns:

Anda Adam si Anna Lesko...yucklaughing

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ralucarrie):

De ce?

| Ralucarrie a răspuns (pentru MaNumescCumDoresc):

Nu stiu... poate pentru ca sunt afone si incearca prea multlaughing

| Mădă0611 a răspuns:

Everybody dă pă Rromanica laughing devil Astia ai nostri nu au un stil al lor, pentru ca ce fac nu e din placere, sau, ma rog, cel mult 20% placere, asa ca nu merita respectul meu.

| AliveOne a răspuns:

Guta e un jegos

| dracu14 a răspuns:

Urasc 95% din cantaretii romani,de ce? e simplu sunt niste papagali care canta pentru bani si care deschid dictionarul si selecteaza cuvintele care rimeaza si le pun in melodie
hai sa-ti dau cateva exemple:conector,puya,alex velea,smiley,gw, balenoiu xxs, ina, alexandra stan, vunk etc etc

| Labyrinth a răspuns:

Alex Velea, Andra, Smiley, Moga.

| SherryXoX a răspuns:

Manelistii, clarr