| blackrose7911 a întrebat:

Ce carti care v-au placut ati citit? Vreau sa-mi spuneti cat mai multe! fundita la celor mai interesante+vot!

Răspuns Câştigător
| TheFool a răspuns:

Colectia Narnia, Hotii de Timp, Academia printeselor, Eu si Marley, Charlie si fabrica de Ciocolata, Jurnalul unui pusti etc. Funda!

6 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Miau placut mult:otilia,invitatie la vals,robinson crusoe,romanul ion,maitrey, memoriile unei gheise, codul lui da vinci(iti recomand sa-l citesti doar daca esti sigura pe credinta ta)

| alexandra199711812 a răspuns:

Singur pe lume - hector mallot
mai las-o molae cu fantomele-megan grewe
astea mi-ai placut is interesante :X

| mirelwshha a răspuns:

Cel mai iubit dintre pamanteni-Marin Preda
Maitreyi-Mircea Eliade
Tacere grea-Silvy Sanders
Caile dragostei-Jessica Mandy
sper ca o sa-ti place. Sunt foarte interesante :*

| Lery a răspuns:

Harry Potter!:X:X

| pisy_9676 a răspuns:

Mara de Ion Slavici
Ion de Liviu Rebreanu
Poezii de Stanescu
si altele...

| florynuk a răspuns:

Mandrie si prejudecata- jane austen
lorelei - ionel teodoreanu
la medeleni - ionel teodoreanu
matilda - roald dahl

cea mai frumoasa carte este 'la medeleni'(primul volum in special)