| Daria a întrebat:

Ce carti cu vampiri ati citit si v-au placut? Ex."Casa Noptii","Jurnalele vampirilor", seria "Amurg". Si ce mi-ati recomanda dintre volumele noi aparute("Casa de sticla","Blue bloods") ca nu le pot lua pe toatelaughing
Orice parere e bine venita.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bianca_9620 a răspuns:

Si eu sunt pasionata de cartile cu vampiri :X dar iti recomand o carte geniala Fortele Raului Absolut Vol. 1: Invocarea de Kelley Armstrong sa cauti pe google sa vezi big grin.Si din cele care leai spus jurnalele vampirilor mi-a placut mult si casa de sticla.

4 răspunsuri:
| 21Ada a răspuns:

Zori de zi din seria amurg e subarba:X

| Birdgirl a răspuns:

Pai sincer mie cel mai mult mi-a placut seria "Amurg". Dar de curand am citit o carte cu varcolaci. Se numea "Nu plange sub clar de luna" E vorba de varcolaci si dragoste. Foarte interesanta. Si nu e scumpa. big grin Parerea mea. Spor la citit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate din seria Amurg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evermore din seria nemoritorii, sange albastru. damnare.