| justme_2191 a întrebat:

Ce carti din sectiunea drame si iubire stiti? dau fundita carora imi dau cea mai frumoasa si trista carte:*

2 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

happy Invitatie la vals de Mihail Drumes.
Povestea e grozava, personajele sunt inteligente. Sunt momente cand razi. Sunt momente foarte triste si momente foarte romantice. E o carte care ar trebui citita de fiecare fan al genului romantic. happy

| MagicSmile7 a răspuns:

Jennie Gerhardt de Theodore Dreiser(romanul meu favorit) e foarte captivanta istoria protagonistei, dupa ce am finisat romanul am plins o zi intreaga (: