| MissCosmos a întrebat:

Care este cea mai trista carte citita de voi? Carti care pot sa le gasesc in Romania...

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

John Green-Sub aceeasi stea

O carte care este si cu bucurie dar si cu tristete maxima.sad
Finalul e destul de trist.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Scuze ca nu iti raspund la intrebare sad.
Dar mi-am amintit de tine happy Cum iti mai e, ca stiu ca aveai anumite probleme...

| MissCosmos explică (pentru DoarBogdan):

Pai sincer nu am vorbit exact despre subiect, oarecum mi-am dat seama ca am exagerat dar simt ca am ajuns sa fim mai apropiati (cum eram la inceput)dupa un timp, m-a introdus prietenilor si cu unul din ei chiar ma inteleg ...Suntem foarte bine acum ^^

| DoarBogdan a răspuns (pentru MissCosmos):

Ma bucur sa aud asta ^ ^

| syd a răspuns:

Intoarcerea din rai/Huliganii de Eliade. Sunt legate una de alta

| Cuvântul1 a răspuns:

Oameni si soareci - John steinbeck. Trezeste in tine un sentiment de mâhnire foarte ciudat.