| CarmennnLove a întrebat:

Ce carti imi puteti propune pentru romana?( carti foarte ample de cls de la a 9 in sus si de Bac big grin? )
Funda pentru cele mai bune! ( sa se poate gasi si pe scribd. puppy dog eyes ) scuze de categ...big grin

1 răspuns:
| Monyka_1011 a răspuns:

O sa-ti dau scriitorii:Marin Preda,Slavici,Rebreanu,Camil petrescu,I.L. Caragiale,Ion Neculce, Lucian Blaga, Nicolae Filimon, Ion Creanga si lista poate continua. E pe net lista de carti impuse de liceu in programa scolara.