| somebody121 a întrebat:

Ce carti imi recomandati, carti celebre?

5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Iti recomand cu mult drag cartile de la Libertatea pentru femei apare in fiecare luni costa doar 10 lei nu ai ce pierde si in plus poti participa la concurs si castigi garantat citesti cartea apoi la sf pagini apare o intrebare(sunt intrebari foarte usoare) sunt scrise numai de autori celebri.Eu sunt foarte multumita.Lunea va aparea cartea Nesocotita de Amanda Quick. O seara buna pa-pa

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Orice carte de Jules verne e foarte misto. E drept ca nu stiu ce varsta ai, in orice caz iti mai spun cateva...Ar mai fi "Numele trandafirului" de Umberto Eco si thrillerele lui John Saul.

| EstiSubPapuc a răspuns:

"Dati foc acestei case" - daca nu ai peste 14 ani, mai asteapta, pentru ca s-ar putea sa nu o intelegi complet.
In rest, iti recomand carti politiste, in special scrise de Agatha Christie, "Zece negrii mititei" (de ex.) si de Arthur Conan Doyle - parintele lui Sherlock Holmes. :d

Have fun.

| somebody121 explică (pentru EstiSubPapuc):

Am 16 ani.

| EstiSubPapuc a răspuns (pentru somebody121):

Ooo. Ok atunci. Si eu tot 16. :d