| Diutza18 a întrebat:

Ce carti imi recomandati? Nu conteaza ce gen sunt. Funda happy

6 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Cum traiesc mortii - Will Self;
Relatare despre moartea mea - Gabriel Chifu;
The colour purple - Alice Walker;
Strada sobolanilor - Francois Forestier;
Casa noptii - P.C. Cast Kristian Cast;
Fallen - Lauren Kate.

| AlleSss a răspuns:

Bună. Jurnalele Vampirilor; Fantomele ne știu toate secretelehee hee
și. La Medeleni, Singur pe lume.

| Dheutsik a răspuns:

Buna! Iti recomand din toataaa inima Insemnarile unei pustoaice 1, 2, 3; Insemnarile unui pusti 1, 2, 3, 4, 5 si Marele Nate 1 si 2. Funditssa?winking

| SoranaCs a răspuns:

Graffiti pe inima, invata sa iubesti intelegint, tragedia veacurilor, invitatie la vals, scrisoare de dragoste.

| Orsetta a răspuns:

Scoala fricosilor,Jurnalul unui pusti,Anne Frank-the diary of a young girl,city of masks,puterea,captiva si ritualul(trilogie), casa de sticla, un lun dun si mai las-o moale cu fantomele. Daca vrei sa citesti si alte chestii, daca nu stii de el, site-ul wattpad.Are si in romana povesti scrise de oameni normali nu de autori celebrii. Sper ca te-am ajutat happy Funda?

| mihaela9292 a răspuns:

Iubitul virtual, Enigma Otiliei, Fortele raului absolut, Ciresarii, Mara.