| Giulya01 a întrebat:

Ce carti preferate cu vampiri aveti? happy

Răspuns Câştigător
| Alekzandra a răspuns:

Jurnalele Vampirilor care ese absolut superba,Vampirii Sudului, Balul fetelor moarte, Academia Vampirilor.Sunt foarte frumoase si cred ca le-am citit pe toate de minim doua oriwinking.

Papa, numai bine!:X

6 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Seria Twilight, Vampirii Sudului, de Anne Rice "interviu unui vampir","Vampirul Lestat" si "Regian damnatilor"
happy

| Anduciu a răspuns:

Singurele carti cu vampiri pe care le-am citit sunt primele doua volume din "Casa Noptii", deci sunt preferatele melelaughing

| sysy_1065 a răspuns:

Vampirul Lestat, Academia vampirilor e superba.toate cele 4 volume sunt incredibile. spor la citit.
batting eyelashesfundita?

| BananaSuparata a răspuns:

Eu nu citesclaughing

| GoodMorningSunshine a răspuns:

- Amurg
- Jurnalele Vampirilor
- Casa Noptii

| SimpleSmile a răspuns:

Academia vampirilorlove struck...e super tarelove struck