| AlleSss a întrebat:

Ce coafuri şi cum să mă mai îmbrac şi eu pe la şcoală?[adica ex. de blugi negrii ca alt fel nu avem voie ca avem uniforma]
Funda!

2 răspunsuri:
| BluePage a răspuns:

A pai inseamna ca nu prea ai variante cu pantalonii. si nu va lasa blugi normali? nu mai respecta si tu regulamentu` in unle zile si`ti va fi mai usor sa iti alegi tinute. Apropo, afara o sa fie cam cald deci daca vrei incearca fustele :d

| AlleSss explică (pentru BluePage):

ăă.Dacă îmi iau blugi albaştri s'ar putea să am o dicuţie cu diriga şi cu directorul şi să mă trimită acasă. Parcă zici că e o şcoală de maicilaughing.