| NicollNikkyKv a întrebat:

Ce credeti ca conteaza cel mai mult pentru o fata?
3 exemple fizic si moral

funda.

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Depinde de la fata la fata. Fiecare e diferita. Pentru unele conteaza inte inteligenta, sinceritatea si umorul baietilor iar pentru altele conteaza doar penis-ul. Unele vor relatii lungi de iubire, altele vor o aventura de o noapte. Insa majoritatea fetelor vor relatii serioase.

Din punct de vedere fizic, fetelor le plac baietii cu carisma, draguri si simpatici prin modul lor de a arata. Din punct de vedere moral, conteaza pentru ele cel msi mult sonceritatea, iubirea, interesul si multe altele.

| siquic a răspuns:

Pai as zice ca la o fata conteaza :
FIZIC:
-frumusetea
MORAL:
-inteligenta
-dragostea
-umorul (rasul)
-perseverenta (cred)

Si atat big grin

FUNDITA? kiss