| fluturasul a întrebat:

Ce credeti aspectul fizic conteaza si daca da in ce masura? (sincer)

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

90%

| Anecherry a răspuns:

Eu cred ca aspectul fizic conteaza oricand; un aspect placut deschide mai multe usibig grin

| Ekkaterinna a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 aspectul fizic conteaza de 8, dupa parerea mea.

| oleee a răspuns:

De la 80% in sus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In perioada adolescentei, conteaza. Dar dupa ce treci acest prag si ajungi la maturitatea, nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intelegi asta e foarte bine pentru tine, la cap papusa la cur matusawinking