| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Ce credeți că se va întâmpla cu anul scolar daca nu se deschid școlile în urmatorile săptămâni, ce se întâmplă cu bacul? Oare se anulează bacul sau se îngheață anul? Daca s-ar îngheța anul as fi foarte demoralizat și nu știu dacă aș mai avea chef să mai fac odată clasa a 11a, încă un an de bulyng și batai mai degrabă m-aș lăsa de liceu. Daca s-ar îngheța anul oare câți elevi s-ar lăsa de școală?
Voi ce credeți că se va întâmpla cu anul scolar

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar fi păcat să te lași. Tu mai ai nevoie de un an să te hărțuiască colegii, ca să te mai întărești un pic. Acum ești în vacanță deocamdată. faci vacanța de vară acum. Așa că anul nu este încă înghețat. Vine căldura la vară și îl topește.

2 răspunsuri:
| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Te inteleg perfect...din pacate

| natashajohnson a răspuns:

Eu nu cred ca se ingheata anul totusi.Cel mai probabil o sa fie amanat bacul, si o sa se lungeasca anul scolar.(nici eu nu vreau sa facem vara, dar probabil ca asa va fi) crying