| GaGy a întrebat:

Ce credeti credeti despre faptul ca baiatul care imi place a aflat ieri ca-l plac si azi ma ignorat.crying

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm.cauţi altul? Lumea nu se rezumă la un singur băiat. Nu este un capăt de lume, chiar dacă acum este trist (poate chiar tragic pentru tine), cel mai important este să nu îi dai proporţii catastrofice. Dacă te ignoră înseamnă că nu e interesat de tine, nu ţi-aş recomanda să forţezi.

| Scumpy90 a răspuns:

Pai sunt mai multe motive big grin

1. ori e timid si tb sa faci tu primul pas ( ca dee unora le e rusine)
2. inseamna ca nu te place si ca nu vrea o relatie cu tine.

Oricum indiferent care ar fi fost problema, trebuia sa vina la tine si sa vb cu tine, daca vrea sau nu vrea sa fi-ti impreuna... corect?

hai ca esti desteapta stii tu c o sa faci. pup si bafta

| freestyler95 a răspuns:

Nu cred ca nu te place ci doar nu stie cum sa reactioneze.Probabil e o fire mai fricoasa...as zice sa te duci tu la el cat e SINGUR nu cu prietenii lui(pentru ca exista sansa sa te ia in ras)si sa vorbesti cu el.Atunci cred ca va fi sincer