| Anonimusa a întrebat:

Buna TPU!
Baiatul pe care il plac m-a sunat ( de doua ori) credeti ca ma place?
Adica m-a sunat ieri si eram plecata dar azi i-am raspuns si can vroiam sa ii cer id-ul de mess a inchis. De ce?

Ms!

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Hey... probabil nu a auzit sau s-a intamplat ceva cu semnalul eu cred ca si lui ii place de tine avand in vedere ca te-a sunat si ati vb si pe mine m-a suna acum ceva vreme baiatul pe care il plac am iesit de cateva ori impreuna cu niste prieteni comuni si acum suntem imptreuna de aproape 3 saptamani asa ca data viitoare cand te suna sa ii ceri id sau poti chiar tu sa il suni si sa il ceri... sper ca am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate nu ii place de tine si avea nevoie de ceva. nu iti face iluzi.

| LeeJiEun a răspuns:

Eu cred ca sa intrerupt, i s-a terminat bateria sau nu avea semnal.El cu siguranta te place deoarece tea sunat si cred ca a forbit frumos cu tine. Data viitoare cand te suna spune-i sa vina la tine sau sa va intalniti undeva fata in fata sa puteti vorbi mai mult.Atunci i poti cere id de mess. fundita?big grin

| Aly_2611 a răspuns:

Pai eu zic ca te place avand in vedere ca te-a sunat si ati vorbit.Probabil nu a mai avut semnal sau baterie sau nu a auzit se mai intampla nu te intrista, suna-l tu si spune-i ca ai dori sa iti dea id-ul

| Daniela1Laur a răspuns:

Poy...depinde,sa nu iti faci iluzii aiurea ca apoi e prea mare dezamagirea. Daca tea sunat sa vada ce mai faci, cum te mai simnti chestii din astea e posibil sa te placa.Dar daca tea sunat ca avea treaba cu tine ...mai bine o lasi moarta!