| daniela_9291 a întrebat:

Sall:X

azi am aflat ca baiatul pe care il plac... m-a placut s-au ma place, dar nu cred ca ma mai place.Deci povestea incepe intr-o zi cand statea si se holba la mine.(acum vreun an), apoi m-a ignorat s. a, apoi i-ar incepea sa se uite in ochii mei si sa se holbezelaughingacum am aflat ca ii place de o tipa...si cica aia se uita la el si zice ca il place, fiindca face lucrul asta, de fapt el nu a zis decat ca este frumoasa, dar nu ii placea ca este cam proasta.

in primul rand credeti ca m-a placut? si daca da cum as putea sa vorbesc cu el fara sa lesin apoi?big grin

2 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Cred ca te-a placutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii. gaseste un subiect ce luii ii place.
Si vorbitzi despere acel lucuru.
apoi prietenie.
si intreaba-l si tu. cum cucereaza el o fata? cum ar fi fata ideeala pentru. el. chesty de genu. si asa iti poti da seama.
Deshi eu cred ca tea placut:*>big grinbig grin