anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti de Miley?

Răspuns Câştigător
| PrincessOfChocollat a răspuns:

Eu nu pot sa o condamn pentru deciziile ei, daca nu se schimba, toata lumea o privea drept Hannah Banana-idolul prescolarilor... dar i s-a urcat rebelitatea la cap, si acum face numai nebunii, saraca nu isi da seama cati fani isi pierde... oricum, am auzit ca nu doreste fani mai mici de 17 ani straight face

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E uratarolling on the floor

| dulkika a răspuns:

Era draguta la inceput, dar i s-a urcat celebritatea la cap si a cam innebunit.Ai vazut videoclipurile I Can`t be Tamed si Who owns my heart? Adica frate nu mai are mult si ajunge Lady Gaga.Plus ca acum americanii o considera sex-simbolul Americii.Chiar imi pare rau pentru easad.

| Georgie a răspuns:

Ca era o dulcika care s-a transformat in curva afoana

| CookieDiamond a răspuns:

Hi. :]
pai eu una o urasc happy
dc?
pentru ca nu'mi place. simplu > big grin <
nu este genul meu. hmmm.
am vazut la stiri cum a pe twitterul ei ar fi postat un prieten [ de a lui Miley] cand lua plante halucinogene laughing)

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Ca e Proasta, Urata si e o curva afoana

| DarinaLove a răspuns:

Pentru toti
nu e curva
nu stiti ce inseamna curva? se vede ca nu stiti
curva nu are legatura cu videoclipuri, curva insm sa te culci sau sa te dai la baieti, sa faci chestii mai curvare
miley nu s-a schimbat, numai ca acum vrea sa devina "mai matura"
sh ea a zis, i am not slutty, i am just sexy!
si canta frumos, imi plac noile ei melodii mai mult decat cele vechi copilaresti :-&
sh e frumoasa, o actrita bunicica
P. S doar daca am aparat-o nu inseamna ca sunt fan laughing
nu sunt fan, nu am fost niciodata, doar va zic adevarul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dulkika, ce treaba au videoclipurile cu ea? Nu Miley face videoclipurile, ea doar le aproba... Oricum, nu poti sa o mai consideri ``curata`` dupa ce s-a drogat, dupa ce sta prin cluburi deocheate etc...Asta e, s-a maturizat, nu aveti ce-i face! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cantareata buna imi place de ea.

Întrebări similare