| ClaudiaFanMiley a întrebat:

Voi credeti ca sunt Miley? Ca nu sunt!

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles ca nu estiwinkingNumai pentru ca ai poza ei si ca asa scrie la nume nu inseamna ca esti Miley.happy
Dc sunteti mai rele cu fata?
A pus si ea o intrebare nevinovata.happy

| maryana5 a răspuns:

Stai linistita oh go on daca miley si-ar pierde vremea pe un site cu siguranta nu ar fi 'TPU' din Romania laughing

| JackieSue a răspuns:

Am fost rea? Sorrypuppy dog eyes...doar firea mea e de vinalaughing.

| JackieSue a răspuns:

Mi-a fost sters raspunsul de dinainterolling on the floor.

Ce tare...niciun raspuns nu mi-a fost sters pana acum.

Cred ca s-a suparat pe mine "miley" laughing.

by zu

| Abcfunny a răspuns:

Na spus nimeni ca esti Miley laughing

wtf?

asta e doar imaginatia ta

| buburuzAndreea a răspuns:

M-am prins ca nu esti Miley, ca doar ea nu stie romana! 8-)

| Andreeagen a răspuns:

Poi esti Miley daca pe u asa te cheama esti si vasilica si gheorghita daca te numesti asa esti si gata, dar cert nu esti actrita Myleywinking Insa s-ar putea sa ii calci pe urme daca te straduiesti si iti doresti astahappySucceshappy

| eliza a răspuns:

Buna! eu nu cred ca esti miley si @dyanna fi putin mai blanda ca nici macar nu o cunosti. pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti Miley?:O:O
Vai tocmai ma pregateam sa-ti las un mesaj privat sa-ti cer si id'ulstraight face
Ce dezamagirestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetito, tu nu ai altceva de facut decat sa ne stresezi? chiar crezi ca intereseaza pe cineva de acea ''primata''? mergi mai la somnic, insa nu inainte de ati papa lapticul de seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma, nu esti? si ne-ai dus in oroare pana acum?! nu-i frumos sa minti, eu chiar sunt singura care te-am crezut! si acu ce ma fac? aveam atatea planuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No wayyyy!