| Amaliutss a întrebat:

Ce credeti despre filmul titanic? dar cand vreau sa fluier, fluier? eu cred ca titanicu' e cel mai bun film realizat pan' acum... iar cand vreau sa fluier fluier e o prostie de film...romanii astia nici nu stiu sa realizeze un film, in acest film nu stiu daca am vazut o prop in care sa nu existe vreo injuratura! fundita celui care ii de acord cu mine

Răspuns Câştigător
| AddaBăă a răspuns:

Si eu ador titanicul l`am vazut de aprox. 10ori si am plans de fiecare data il adorlove struckiar cand vreau sa fluier fluier e adevarat cu e o mare prostie de film!

1 răspuns:
| deea89 a răspuns:

Titanic e super.l`am vazut de n ori si ma mai uit la el.cand vreau sa fluier, fluier l`am scos ca mi`s-a parut interesant dar nici n`am apucat sa vad jumatate de ore ca m`am plictisit si l`am sters big grin