| Aηηy a întrebat:

Ce credeti despre Lady Gaga? tongue Ce va place la ea ce nu va place...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult stilul ei(la muzica ma refer, e cantareata mea preferata); are melodii care, majoritatea, daca nu-ti plac de la inceput, vei ajunge sa-ti placa in timp iar Poker Face este melodia care se incadreaza perfect in gusturile mele.Imi place ca e originala si imi plac mult unele tinute cum ar fi:
http://i.ytimg.com/vi/yptNXHIVwas/hqdefault.jpg -nu se vede prea bine dar...
http://2.bp.blogspot.com/......pped+2.jpg
http://userserve-ak.last.fm/......+Video.png
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/38257635/Lady+GaGa+Bad+Romance.jpg
Nu imi place la ea vulgara(in telephone chiar a intrecut masura)ar mai fi cateva lucruri care nu-mi plac, dar pentru ca nu stie nimeni(decat ea)daca sunt sau nu adevarate, ma opresc aici;));).

10 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Eoo cred inca ca e barbat laughing)) travestit si care si. a bagat celule de femeie in corp.:-&

| SweetCandy a răspuns:

Imi place, insa acum cu ultimul clip a exageratbig grin pana acum iesea in evidenta prin extravaganta, dar acum mi se pare deja vulgarhappy

| T30D0RA a răspuns:

Imi place de ea ca e diferita de toate divele si chiar ii iese.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Lady gaga este cam ciudata.
Am vazut acum la mtv idol ca nu este hermafrodita, a fost doar un zvon ca sa atraga atentia presei.Si adevarul e ca a reusit.
Melodiile ei imi placlove struck

| KimY a răspuns:

Mie imi plac melodiile ei fff mult, mai ales ultimul videoclip...love strucklove strucklove struck

| mary a răspuns:

Lady gaga este o persoana pe care o detest. detest muzica ei. nu stiu de ce. poate ca vrea sa fie diferita de ceilalti dar nu ii iese. videoclipurile ei ma inspaimanta. si reuseste sa fie diferita de ceilalti doar prin ciudatenia ei.

| JustLauren a răspuns:

Imi plac melodiile ei...
dar nu sunt fanbig grin
nu imi place:
-ca vrea sa fie diferita, dar nu i iese, esteciudata nu diferita
-ca are idei ff proaste, ca de ex: ca vrea sa poarte un p-n-s fals
-ca ea creeaza singura zvonuri despre ea ca de ex: in concertul ala in care cand s-a dat jos de pe motocicleta se vedea penis(dar ea nu arehee hee
-ca se da in spectacol
-se dezbraca in videoclipuri
-pozeaza dezbracata
-face videoclipuri ciudate (la fel ca ea)
mai sunt... dar mi lene sa scriu(scuze)

Lady gaga este ff fff fff tare:X:X... o iubesc:X:X

| Andreia1 a răspuns:

Nu'mi place de ea laughing
simplu.

| johnny_1840 a răspuns:

Lady Gaga a fost barbat care si-a facut operatie de schimbare de sex toata SUA stie!