| BiancaGeorgiana a întrebat:

Ce credeti despre Londra? Ce va place si ce nu va place la acest oras?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu-mi place ceasul ala big bang din capitala londoneza si masiniile vechi care circula prin oras, nu mai zic ca volanul pe dreapta e ciudat, de ce nu le merge ceasul invers sau piulitele tot in sensul opus al limbiilor de ceas se desfac...

| BiancaGeorgiana explică (pentru mgtow):

Si ce iti place?

| BiancaGeorgiana explică (pentru mgtow):

Din locurile care sunt de vizitat...care iti plac cel mai mult?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lira sterlina fiind una din cele mai mari puteri in valoarea baniilor si casele arata grozav. E curat si nu prea vezi tigani printre ei.

| mgtow a răspuns:

Zonele cu putina densitate de locuitori, de fapt prefer micile orase unde nu e asa multa aglomeratie, Amsterdam unde vezi stradute inguste si multe bordeluri, etc.