| emma_6707 a întrebat:

Hei:d vreau si eu sa stiu parerea voastra despre cei care poarta aparat dentar. vi se pare ok sau nu?

6 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

N-am nimic cu ei, bravo lor ca sunt constienti ca trebuie sa aiba o dantura frumoasa. Fata de unii care vad ca au dintii strambi dar totusi nu fac nimic. happy

| emma_6707 explică:

Aparat fixlaughing imi pun in curandlaughing si vroiam sa vad asa. pareribig grin

| Spufff :x a răspuns:

Nu sunt si ei oameni?

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Normal ca e ok adica daca vrei a ai o dantura perfecta merita sa porti un aparat 1 an decat sa ai dintii in toate partilelaughing

| Gexu a răspuns:

Buna!

Nu fac diferente in ceea ce priveste acest lucru.
Imi plac mult persoanele care poarta aparat dentar mai ales baietii :X

Nu este de ras.Acest obiect a fost inventat pentru a ajuta lumea sa aiba un zambet frumos happy

Este ok sa porti aparat dentar.La mine in liceu sunt multe persoane care poarta aparat dentar fara sa aiba probleme... poarta doar pentru ca e cool cica happy

Pa pa :*

| claude a răspuns:

Si eu am aparat dentarlaughing...de care ai fix sau mobil?