| cookie_8788 a întrebat:

Ce credeti despre rockeri?

Răspuns Câştigător
| Anonim_4797 a răspuns:

Muzica rock ii o muzica greu de inteles pentru multi, iar cei care o inteleg, chiar stiu ce e aia muzica. iubitul meu este rocker.si eu ascult rock, dar nu sunt rockeritza. dar ma gandesc la cei care spun ca nu suporta rockul, multi dintre ei nu au ascultat vreodata o melodie rock, dar vorbesc.si nu este adevarat ca rockerii sunt jegosi, asta este o conceptie prosteasca tongue alta chestie...multi ii considera pe rockeri ciudati, nebuni, si mai stiu eu cum.astea sunt iar niste prejudecati, dar fiecare crede ce doreste! eu mi-am spus punctul de vedere happy

| ThrashMetal1993 a răspuns (pentru Anonim_4797):

Este adevart ce zici u, eu sunt Metalista(Un fel de rocker) nu sunt jegosi si da unii sunt nebuni pe bune ai foarte mare dreptate!

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sunt total de acord cu anitamaria, mai putin partea ca am un prieten rocker tongue
dar asta mi-asi dori tongue rockerii sunt bunoci :X laughing

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Mie una imi place stilul lor nu sunt rockeritza dar imi place rockul si imi plac la nebunie baieti asta nu neaparat rockeri dar ...cu un stil mai ciudat si mai rebel :X:X:X

| lyrics a răspuns:

Cred ca sunt niste persoane cu un suflet bun, chinuit, si sunt foarte profunde in gandire

| Neah a răspuns:

Eu si cu prietena mea suntem rockerite si suntem foarte greu de inteles...

| AngelSpeed a răspuns:

Unii is de treaba altii is jegosi laughing

| ArcAnna a răspuns:

Sunt super bestiali.arata bine se poarta super diferit fata de TOTI ceilalti.nu sunt ca oricare om.sunt uniti.te vor ajuta chiar daca nu te cunosc.se distreaza (nu ca houserii sau manelarii care fac cele mai inutile chestii la party-uri).nu ai sa vezi un rocker ca se da la o tipa in cel mai jalnic mod posibil cum fac cocalarii de exemplu gen " alo fata.ce numar de telefon ai?"sunt cei mai tari oameni din lume. cu ei sigur ai ce discuta in orice situatie.de la ei ai ce invata

| ArcAnna a răspuns:

Langa ei viata mea e linistita.sunt uniti se ajuta unii pe altii.ii simt in inima

| MiuuuxD a răspuns:

Parerea mea despre rockeri este ca sunt pers care stiu ce inseamna muzica adevarata \m/ :devil)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place cum se imbraca rokerii... bine exista si niste exceptii.acum fiecare cu gustul lui
by skumpika2005

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reci, distanti.insa sunt oameni destepti de la care mereu ai ceva de invatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Empty_minded sais: Deci eu sunt rocker. Parerea mea si a toti rockerilor di ii cunosc este: daca ai parul lung (ca mine) poti sa te inbraci cu o vestimentatie mai larga. daca ai parul mai scurt e de preferat sa te imbraci cu un tricou cu o formatie sau in negru. In general oricum ma imbarc in pantaloni mai stamti si in tricouri cu formatii. dar mereg si un trening sau un trcioul portocali sau gri deschis.doar daca i parul lung