| RoOxX a întrebat:

Ce credeti despre testele initiale? Mie mi se par niste pierderi de timp, chiar daca nu se trec in catalog. Dai teste la toate materiile de care nici nu ai nevoie. Teste la religie wtf? De ce nu se dau teste si la alte materii, ca muzica, sport etc?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da,si mie mi se pare o prostie.Ora aia putea fi folosita pentru o recapitulare ceva.Ei vor sa vada nivelul tau,iar apoi, la sfarsitul anului dai alt test ca sa vada daca ai promovat sau nu.O prostie, clar.Si treaba cu religia...numai zic nimic.In fine.Bafta si bafta la testele initiale(daca le dai)

| pettrutz a răspuns:

Mdaa teste initiale dam cu totii dar nu toti le "i-au"... chiar cred ca e o prostie.adica venim din vacanta dupa o perioada in care n-am avut nimic cu scoala si hoop! teste. sad cit despre religie.chiar e pierdere de timp. doamne ajuta in noul an scolar!winking