| maya a întrebat:

De ce credeti ca baietii inseala?

Răspuns Câştigător
| FoXy a răspuns:

Baietii nu ne insala.laughing ei doar ne comparalaughing

21 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

@Nony, sincer.nu ai dreptate. Exista baieti care au,, creier'', si se gandesc ce calitati au fetele. Fetele si baietii au pareri diferite, dar au ceva in comun, fiecare cauta,, prada''. Unele fete le plac sa fie ele,, vanate'' si se machiaza si etc ca sa poata fii vanate. Altele vaneaza ele baietii, prin propria experienta. Baietii.normal,mai des ei vaneaza fetele. Ei doresc o fata:,, buna big grin'', sexy, si mai,, vulgara cand vine vorba de haine''. In schimb, sunt altii care au creier, si prefera fetele destepte, frumoase nu sexy (e o mare diferenta dintre), si fete care se imbraca frumos, nu vulgar.Si sa revenim la intrebarea ta...sunt baieti care inseala dintre anumite motive:
-gaseste alta fata care e mai mult pe placul lui decat cealalta
- e mai sexy
- si atunci cand baiatul se cearta cu o fata pentru el e cum s-ar desparti de ea, si,, agata'' alta fata.
Si ca sa va fie mai clar fetelor, si voua baietilor... a,, insela'' inseamna sa saruti alta fata sau sa ai iubita alta fata fara sa stie cealalta, adica pe ascuns. Dar baietii cu creier i-ar spune iubitei: imi pare rau dar m-am indragostit de alta fata.Asta nu inseamna ca inseli, macar ii zici fetei, adica recunosti, nu minti. Unii baieti gandesc ca e mai bine sa faca pe ascuns pentru ca daca ii spune fetei iar putea rani sentimentele, dar nu e asa. Mai bine ii spune fetei, pentru ca daca minte o sa o raneasca si mai mult cand ea o sa afle adevarul. Doar unii baieti inseala, dar este si vina fetelor...deoarece ele nu se gandesc si nu isi aleg baietii potriviti.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai din aceas cauza ca si fetelewinkingSunt multe motive :
-Se plictiseste de acea fata
-Gaseste alta mai frumoasa pentru ca baietii se uita si la frumusete happy
-Se cearta cu acea fata
-Sau pur si simplu asa crede el ca e mai bine big grin

nony
| nony a răspuns:

@Viki. te inseli.in ziua de azi ¨toti¨baieti insealawinking
@Yoana4u.creier aveam, voi nu stiti cum sa-l stimulati .deci lipsa este in alta partehee hee

| Antrax a răspuns:

Le place sa vaneze.

| albastrel a răspuns:

Din motivele pentru care inseala si fetele, pentru ca sa fim sincere si fetele insala...motivele sunt mai multe dar primul ar fi pentru ca nu au curajul sau sunt prea egoisti pentru a o lasa pentru tipa cu care sta si prefera sa stea si cu alta...si apoi mai inseala pentru ca... sta in instinctul barbatilor sa faca asta big grin

| Abcfunny a răspuns:

Raspus: ca sunt niste porciiiiii!

| yoannah a răspuns:

Din lipsa de creierhappy

| wannabe a răspuns:

Mylez fara rasism pe aici straight face baietii sunt curiosi doar sa cunoasca alte fete si nu se satura deja cu ce au laughing

| viki a răspuns:

Ca se cred mai tari decat fetele.In ziua de azi, rar mai gasesti baiat sa nu insele.happybig grin

| dulcika a răspuns:

Din cauza ca se simt singuri si poate ca fata care e cu el nu-i mai acorda atentia cuvenita. dar uni baieti inseala doar din placerea de a avea 2 femei.

pa, pa

| alexam a răspuns:

De idioti si din lipsa de ocupatie!

Răspuns utilizator avertizat
| andreea89 a răspuns:

Poti intreba ''de ce oamenii inseala''? raman la parerea mea ca toti suntem egali. femeile oare nu fac la fel si motivele nenumarate.

| mastersinky a răspuns:

Sa iti zic sincer baietii si barbatii se uita mai mult la frumusete cand e vorba de femei, ei inseala atunci cand gasesc alte fete/femei mai frumoase... dar daca isi iubesc nevasta sau prietena, NU inseala!

| frumusikaubita_7133 a răspuns:

Din motinul care a zis dulcikawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din placere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dar femeile de ce înșeală?
Curiozitate, ambiție, lașitate, neîmplinire, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentruca sunt ghelosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 15 ani si mama de azi imi spune daca baiatul vrea sa fie cu tine va fi dar daca e linga tini numai p-u a se satisface atunci si isi gaseste alta,,,,,,! daca el doreste libertate asta datzii p-u ca se plictiseste sa stea atita linga acea fata si cauta ceva nou! o fata cu care sa se simta liber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt prosti si nu stiu ce pierd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa se simt mai barbati