| JammyBrooks a întrebat:

Ce credeti?
sun foarte rusinoasa si astazi ma intalnesc cu un baiat
ce ziceti..intalnirea sa fie in jurul casei sau intr-un loc mai departat adica in parc, pe camp, etc. sau in jurul casei.adica pe strada de langa casa sau in fata casei sau la 30 de m de casa.
a rog ajutati-ma.
unde voi fi mai bine dispusa si mai EU?

8 răspunsuri:
| rolly14 a răspuns:

In parc, pe camp oriunde numai in jurul casei nu. Adica daca te simti bine cand e lume multa in jurul tau poti si in jurul casei dar zic eu ca e mai bine undeva unde e liniste ca sa puteti vorbi mai multe si sa fiti mai relaxati!

| monykutza a răspuns:

Intalnirea poate sa fie unde vrei tu dar sa nu fie pe camp in nici un caz, daca vrei sa faceti sex da atunci du-te pe camp daca nu atunci stai prin apropiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci atatea pregatiri, griji, aranjari.
Totul sa decurga natural. Ia-te dupa moment.

| Ina93 a răspuns:

Pana la urma nu conteaza locul.
conteaza unde te simpti tu mai bine.

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Avand in vedere ca este prima intalnire ar trebui sa fie un loc mai aglomerat. Un mall sau un club s. a. Si dupa va puteti relaxa la o plimbare in parc...

| AAlinaaa a răspuns:

Pe camp?straight face rolling on the floor

| AleCsuţaa a răspuns:

Daca nu-l cunosti destul, ar fi mai bine intr-un loc unde sa fie liniste ca sa puteti discuta, dar nici singuri pentru ca cine stie... ce ganduri are.Ati putea merge la o plimbare prin oras si asa va cunoasteti mai bine. Apropo. daca ai de gand sa-l saruti nu o face. Maree greseala, te va crede usuratica sau ...cine stie ce`i trece prin cap. Asa ca fii in largul tauwinking nu trebuie sa faci pregatiri, insa cateodata parca sunt folositoare. Oricum nu exagera. Succes si te pup :*!

| likealollypop a răspuns:

Pentru prima intalnire iti recomand un loc mai aglomerat, cu mai multi oameni si cat mai aproape de casa. Sau ma rog, daca il cunosti si ai incredere in el, poti sa mergi si pe camp, dar nu iti recomand.Nu neaparat locul iti influenteaza starea. Mai bine dispusa si mai "tu" o sa fii daca te simti bine cu el si in largul tau.