| devil2279 a întrebat:

Credeti ca visele mult dorite pot deveni realitate? de ce?

4 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Nu ~
Pentru ca este imposibil sad

| alecsalecs a răspuns:

Depinde de ce ne dorim fiecare in parte sunt vise normale care se pot indeplinii si vise fanteziste care cu siguranta nu se pot indeplinii never never"! Deci depinde pentru ce vise te lupti in viata de exemplu si eu visez inca din copilarie sa ajung pe luna sau pe marte dar inca nu am reusit sa ajung acolo dar inca visez cel mai important in viata este sa nu ti pierzi speranta si increderea in tine insuti pentru mai mult decit sa ti pierzi visul la care visezi altceva nu ai de pierdut de aceea este bine sa lupti si sa ramai pe pozitii pana in ultima clipa ok? Tu la ce visezi? SSau era o intrebare pur fizolofica?
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| zaharelstef a răspuns:

Da pentru ca daca iti doresti cu adevarat inseamna ca o sa incerci din toate puterile sa devina realitate daca nu incerci din toate puterile inseamna ca nu a fost un vis mult dorit