| anonim_4396 a întrebat:

Ce dracu am?!
acum 7 luni m-am despartit de prietenu meu si de curand mi-a spus sa ne impacam
i-am spus nu, pentru ca nu-l mai plac si etc
ieri imi spune ca o place pe alta raised eyebrows
si m-am enervat.
nu stiu dc. da cert e ca sunt nervoasa ca o place pe aia si nu pe mine!
dc?!

Răspuns Câştigător
| Skylar a răspuns:

De isterica ce esti.

2 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa ca o place pe alta si poate ca "alta" nici nu exista. El te place pe tine si daca a vazut ca l-ai refuzat gaseste tot felul de motive ca sa te faca sa fiti iar impreuna. Spune-i ca nu il mai placi si sa te lase in pace.

| bonatz a răspuns:

Ai impresia ca esti tradata si mintita de el, pentru ca ieri ti-a zis ca ar vrea sa va impacati, iar maine iti zice ca ii place de alta. Esti ranita in orgoliu, iar cel mai probabil esti prea mandra sa recunosti. Multi suntem asa, iar in cazuri de genu', e foarte normal si e si bine. Probabil acum iti pare rau ca locul care odata a fost al tau, a fost luat sau va fi luat de catre altcineva.

bafta!