| deea2sabau a întrebat:

Ce dracul sa fac ca sa nu mai cresc... nu mai suport tot timpul is mai inalta ca prietenele mele, nu pot sa imi iau tocuri mari ca is prea inalta, nu mai suport, am 15 ani si 1, 70 inaltime. ce dracul mai bine ma sinucid decat sa fiu asa, is mai inalta si ca baiatul de care imi place si cu care vreau sa fiu si mi-e frica ca asta sa nu fie un obstacol intre noi oh go on

10 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Eu am 15 ani si 1.70 si la mine in oras sunt micalaughing)) Stai fata linistita ca nu esti asa inaltaoh go on

| Chαяtreux a răspuns:

Sa stii ca fetele inalte sunt frumoase. (nu e modestie, eu sunt scunda, am 1.64) 1,70 nu este exagerat de mult.

| Prunela a răspuns:

Esti bleaga rau.Nu esti asa inalta.Eu am vreo 1.73-1.75 si nu fac tam tam cu chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 1,70 la 15 ani nu e mult, nu esti tu pra inalta, e el prea mic. Cat despre partea cu sinucisul exagerezi, oricum daca chiar o sa te sinucizi sa nu lasi bilet cu moticul ca o sa te faci de ras. Pa.

| deea2sabau explică (pentru anonim_4396):

Baietii pana la ce ani cresc?, el are 21 de ani si in 1, 67 inaltime

| anonim_4396 a răspuns (pentru deea2sabau):

Pai nu cred ca va mai creste dar oricum nici tu nu vei mai creste mult asa ca nu e o diferenta chiar mare, ce conteaza ca nu aveti aceeasi inaltime daca voi va iubiti asa cum sunteti? Nu iti mai face atatea probleme din cauza inaltimii.
Sa fii iubita!

| Claudiuuu92 a răspuns (pentru deea2sabau):

Depinde, pana la 21-22, la 1, 67 inaltime este cam mic.

| AndruCriistina a răspuns:

Pff nu spune ca mai bine te sinucizi..si eu am o gramada de prietene care are varsta ta si aceeasi inaltime si numai spun ca vor sa mor. Cere'le la parintii taii explicatii ca de ce esti asa inalta laughing) glumeam ..nu poti face absolut nimic ca sa numai cresti, in orice caz daca joci vreun sport anume lasa'te de el sau de inotat nu stiu. thinking si cu tocurile nu are nicio treaba tu ar trebui sa fii mandra ca esti inalta si nu ai nevoie de tocuri, si iti mai spun un lucru aproape toate modelele ca B. Dragusanu au aceeasi inaltime ca si tine si poarta tocuri big grin!

| Adriankuala a răspuns:

E un avantaj ca esti inalta nu ar trebui sa-ti fie teama ca baiatu nu te place din contra exista atat de multe relatii in lume intre pitici si oameni mari de ce nu ar fi o relatie intre o persoana de 1, 70 si una de 1, 50 nu vad care este problema la inaltimea ta poti ajunge un model de succes

| Claudiuuu92 a răspuns:

Este foarte bine ca esti inalta, nu inteleg dc voi fetele va ganditii la chestia asta, din contra este foarte bine asa cum esti tu...si baieti mai sunt cat lumea si pe statura ta si mai inalti...important este sa fii tu sanatoasa, nu te mai plange ca esti inalta, mai bine sa fii deasupra tuturor decat mica de staturahappy