| OmuGnom a întrebat:

Ce efecte negative are masturbarea in exces la baieti si la fete?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De fapt trebiue sa sa il/ o contrazic pe Elvina. La fete nu prea stiu dar la barbati daca o fac foarte des nu e bine pentru ca sperma contine multe minerale necesare organismului care daca sunt eliminate des prin masturbare nu mai ajung corpului si asa apar starile de oboseala, slabiciune si neatentie deci te simti foarte slabit.
Cam asta e.

| Elvina a răspuns:

Nu are efecte negative. Stai linistit. Toata lumea o face. Bafta!