| OmuGnom a întrebat:

Ce efecte negative are masturbarea in exces atat la baieti cat si la fete?

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Posibile iritatii si usoare dezechilibre psihice/emotionale. Schimbari reversibile cu o pauza adecvata, dar fiind vorba de simpla masturbare, nu de cine stie ce perversiuni.

| Sim0 a răspuns:

Fetele nu au nici un efect negativ. Baietii ajung sa sufere de ejaculare precoce (* in timpul actului sexual nu se pot controla si isi dau drumu imediat* ).

| Taiger547 a răspuns (pentru Sim0):

Nu stiu de unde ai luat asa ceva la mine totul e in ordinelaughing

| ckek a răspuns:

La baieti nu sunt dar la fete exista durere, nervozitate, nesuportare etc...