| ElenaaaAdina a întrebat:

"Ce este acasă pentru voi?". Pentru mine? Pentru mine este locul în care nu vreau sa ma întorc, locul din care atunci în plec, nu vreau sa ma mai întorc, locul pe care înainte îl iubeam, și acum îl urăsc.
Mai are cineva răspunsul asta? Se mai simte cineva asa? As vrea sa vorbesc cu cineva despre asta, nu vreau sa scriu aici, pentru ca este foarte mult de povestit, as vrea pe o alta rețea, Facebook? Instagarm? Cine vrea sa vorbească cu mine despre acest lucru? Va pot ajuta și eu dacă aveți alte probleme.
Pe Facebook sunt Ely Elena și am o poza într-un tricou roz, cu parul desprins, blonda-șaten și pe Instagarm sunt m. elena31, o poza cu o fata în bluza roz și o fata în bluza alb cu negru. Unde vreți îmi puteți scrie, dar sa îmi dați mesaj în privat fiind ca am multe cereri și nu le accept. Chiar va rog, nu știu cu cine as putea sa vorbesc.

1 răspuns:
| Steregoi a răspuns:

Acasa e planeta Pamant. Unii spun ca acasa e undeva in cer la Dumnezeu. rolling on the floor
In viitor o sa se bata oamenii pe fiecare bucatica de uscat daca Dumnezeu mai permite mult acest sistem sau veac. Si cel mai retras loc din catunul cel mai retras va costa de 100 de ori cat un loc din cel mai dezvoltat oras din prezent.

Nu sunt nicaieri caini cu covrigi in coada. happy Poluare si hoti si boli si saracie e si sunt si in cele mai dezvoltate tari. happy