| skittles123 a întrebat:

Buna ma numesc Natasha sunt o fata blnda cu parul cret. de cand am inceput cls a 5-a profesorii in loc sa-mi spuna pe nume imi spun blonda si au inceput si colegii. in clasa a 6-a cand ridic mana ca vreau sa raspund profesorul spune "stati ca raspunde blonda" si toata clasa rade. cand mi-am pus o poza noua pe facebook au inceput sa comenteze "blonda-i blonda pana moare" sau "orice barbat care se respecta are ca sotie o bruneta si o blonda subcentura laughing" Vara trecuta cand eram la mare (cum parul meu e blond deschis s-a deschis si mai tare si s-a facut aproape alb) mi-am facut o poza si am pus-o pe facebook au comentat "blond-o te-ai mai prostit? ca vad ca i s-o decolorat parul laughing)" in clasa a 5-a luam 9 si 10, iar acum am scazut la invatatura, cand vreau sa invat ma gandesc cum isi bat joc de mine colegii si nu ma pot concentra. cad vreau sa discut cu colegele mele imi spun "cred ca cel mai mare ghinion este sa te nasti blond". diriginta ma i-a peste picior si colegii (baieti) imi spun "eu as vrea o bruneta ca iubita dar si o blonda in pat mere" vreau sa ma vopsesc saten sau brunet, dar mama nu ma lasa sad care e vina mea ca m-am nascut blonda? mereu ma su=imt insuficient de buna pentru a fi iubita. De ce toata lumea uraste blondele? si Ce as putea sa fac ca sa numai fiu bataia de joc a tuturor?

P.S: le-am spus ca nu-mi place sa-mi spuna asa, dar ei tot continua. Multumesc ceor care au citit!

2 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

Sunt gelosi happy Nu mai sunt asa multe fete blonde acum si ar vrea si ele sa fie asa. Baietii te plac si te tachineaza :3 Uite cate vedete sunt blonde. Si eu as vrea sa fiu blonda dar nu am avut norocul asta. Fi mandra de parul tau :**

| Pasager66 a răspuns:

Blondele sunt frumoase si nu sunt neaparat proaste.Baieti te plac de aia te tachineaza.