| DlSorina a întrebat:

Ce este acel drog zombie care era destul de consumat in 2019? Am inteles ca e din categoria de etnobotanice. Dar de ce paralizează asa sau ce simt cei care consuma? Nu par a se simti bine cand fumeaza chestia aia.

1 răspuns:
| Apokales a răspuns:

Crezi ca cineva va raspunde la intrebarea asta din propria experienta?! Ca risca sa se expuna aiurea pe internet?
Este un drog periculos si spre binele tau nu ar trebui sa-l consumi sau sa te intereseze asa ceva. Ai droguri mai usoare si legale in casa ta: cafeaua, internetul, telefonul mobil, zaharul etc.