| ValentinR a întrebat:

Am o intrebare! Daca de exemplu pentru niste poze pe care ati primi bani ati fi pusi sa va sarutati cu o persoana de acelasi sex ati accepta? (doar sarut, nimic altceva) Sunt in aceasta situatie si as vrea sa vad parerea voastra.

9 răspunsuri:
| kidutzq a răspuns:

Prietene, pentru bani orice om e dispus sa faca mult mai multe. asa ca un banal sarut clar il face oricine.

| ForeverWarrior a răspuns:

Nici pentru un milion de $

| kidutzq a răspuns (pentru ForeverWarrior):

Nu pe dracu... fugi de-aici prietene, ca sunt multi bani.

| xBlackDreamx a răspuns:

Eu nu as accepta. Nu se stie ce o sa fii in viitor, iar acele poze pot fi compromitatoare mai tarziu. Eu nu te sfatuiesc sa te bagi in astfel de chestii...

| neutrino a răspuns:

Fiecare om are un pret.

| Mirunelu a răspuns:

Gandeste-te bine daca vei putea suporta ca unii sa te ia peste picior din cauza asta. Pozele acelea te vor urmari toata viata. Este o suma mare de bani? Chiar ai nevoie de ei? Daca tu consideri ca faci asta din amuzament sau din orice alt motiv si nu te vor afecta parerile celorlalti poti sa o faci. Acele poze pot aparea pe internet si interpretate altfel pentru ca toata lumea judeca imediat, se va gandi ca poate a existat si altceva in afara de acel sarut si iti pune eticheta. Eu nu m-as risca sa ajunga pozele cine stie pe unde, sunt tot felul de "binevoitori" care le imprastie.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Pai? daca este doar un sarut ce ar fi rau in asta? sa fim seriosi nu suntem in anii 50rolling on the floor. Sunt destule persoane care fac asta si nu e nimic WOWwinking

| Adelyn24 a răspuns:

Daca vrei atat de mult pozele alea du-te intru-n loc unde nu este nimeni si incepe! date cu ruj! Si apropo daca te vede cineva ai fi facut de ras! deci asa!

| TheMasterPimp a răspuns:

OP esti gay.