| deutza_5635 a întrebat:

Ce exercitii trebuie facute pentru a'ti intarii muschii si rezistenta?

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai ori te duci la sala si acolo ti se va explica. ori daca vrei sa faci acasa, fa genoflexiuni, abdomene, fandari, exercitii cu gantere, alergare pe panda, bicicleta. depinde ce muschi vrei sa lucrezi

| helpu a răspuns:

Pai cumpara`ti gantere
faci multe repetari cu greutate mica;)
spre exemplu faci flexii concentrate cu 6 kg 4 serii de cate 15 repetari.
api faci flexii ciocan tot la fe (4 serii a cate 15 repetari)
ce am scris mai sus e pentru biceps.

Pt pectorali faci flotari.multe fotari in fiecare zi :) ( in jur de 100)

Iar pentru abdomen http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f
uite aici... daca vrei rezistenta pentru orice grupa musculara faci multe repetari cu greutate mica :)
Bafta!

| helpu a răspuns:

Pt triceps faci flotari cu mainile apropiate happy