| Iepurica1313 a întrebat:

sunt nou aici.
De la ce vine avatarul vostru (poza pe careo aveti?)
Scuzati categoria dar aici vad ca intrebarile primesc si un raspuns.

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E ceva ce te caracterizează.(Mai mult sau mai puţin)În funcţie de ce vrei tu.

| Dumnezău a răspuns:

E Pan, un personaj cu voce intriganta, venit dintr-o lume tripata rau de tot, putin instabil si cam nervos.

| danut a răspuns:

Avatarul vine de la "starea" in care se afla fiecare sau ce si-ar dori el se "exprime" prin acesta. Probabil este o forma "prescurtata" a autocaracterizari.

| Polaris a răspuns:

O pictură de-a lui nenea Zdzisław Beksiński.
http://en.wikipedia.org/wiki/Zdzisław_Beksiński

| Mădă0611 a răspuns:

♥ d(˘⌣˘)b ♥

| Vans a răspuns:

De la moaca mea.