| Anonim1321 a întrebat:

Ce face o fata cand te place (sau e indragostita de tine)?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu face nimic, doar te priveste si-ti zambeste.

| Sofer a răspuns:

Observi ca se uita la tine și când te uiți spre ea își schimba privirea în alta parte.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Sofer):

Exact.
Si practic se uita insistent la tine si se rusineaza cand e in preajma ta. Cel putin asa faceam eu si asa am observat ca fac multe fete

| Sofer a răspuns (pentru Furnicuta000):

Fa pasul și du-te la ea și băgate în seamă.

| Nemessys a răspuns:

Exista 4 tipuri de fete.

1. Iti arata direct sau incepe usor usor un dialog cu tine, dupa aia urmand iesirile si conversatiile.
2. Te tachineaza, rade cu tine, vorbeste mult cu tine, se pierde cand este in preajma ta.
3. Zambeste necontrolat, se balbaie, se inroseste la fata
4. Tine in ea si nu zice nimic si te evita pe cat de mult posibil.

| Endoryus a răspuns:

O fata? Nimic. Asteapta sa ghicesti tu in stele ca te place.

| EuAMG a răspuns:

Îți dă p...a.