| Yousosweet a întrebat:

Ce face un baiat cand place o fata? FUNDA! o striga si "pisi"? daca zambeste din departare si ii da un cot prietenului lui e un semn ca ma place?happy oricum spuneti si alte semne plshappy

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

neah oh go on te striga pisi ca sa cazi la picioarele lui laughing ce ieftin laughing deci nu, nu te place
fundita dai pentru adevar?hee hee

| Enma a răspuns:

Din punctul meu de vedere e ceva de genu... nu e de bine

| Eileithy a răspuns:

Prin aceste gesturi ieftine, reiese ca tipul se crede vreun Casanova si isi doreste ca si ceilalti sa vada asta. In primul rand, el nu te striga "pisi" pentru ca tu sa te opresti si sa schimbati cateva vorbe, ci pentru a atrage atentia( asupra lui, clar)...si continuand cu acel semn "victorios"...