| i.love.me a întrebat:

Ce faceti cand sunteti nervosi?

37 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ies un pic afara si incerc sa ma linistesc. Ascult niste melodii linistite.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cand sunt nervos fac efort sa ma calmez singur si evit sa fiu violent.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ascult muzica clasica si ma calmez imediat, adevarul este ca nu prea am motive sa ma enervez.

| Victoria a răspuns:

Plang. Dar fara sa ma vada nimeni.

| Helvete a răspuns:

straight face Mi se intampla cam des mie...
Pai de obicei cand ma enervez trantesc usi sau ce-mi pica-n mana, arunc cu tot ce prind, injur, indiferent de cine e in jurul meu, urlu, lovesc ce apuc... si cam atat, in general.
Partea buna e ca imi trece repede. oh go on

| nobody_9468 a răspuns:

* imi "halesc" unghiilelaughing
* fumeztongue
*mazgalesc tooot ce e in jur(peretzii)happy
* in ultimul timp n'am m'ai fost asa nervoasa...doar suparata si geloasacrying

baftabig grin

| JeSa a răspuns:

Răsuflu' adânctongue

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu, nu stiu. laughing
Sunt prea bine dispus sa ma gandesc acum cum sunt cand sunt nervos laughing

Deci...vad ca majoritatea fumeaza cand sunt nervosi.

Lol, poate ma pun si eu sa fumez.hee hee

| DeNyyy a răspuns:

Imi descar nervii pe tot ce in jurul meu

| Cryssy a răspuns:

Incerc sa ma calmez, am nevoie uneori de singuratate, iar uneori de o persoana care sa imi fie alaturi.

| Lady.Love a răspuns:

Trantesc ceva big grin si apoi ma bag in pat si plang pana ma satur. Cam asa se intampla in general.

| Andraa a răspuns:

Plang

| emma_6707 a răspuns:

Plang, tip, dau din picioare, de obicei imi vars nervii pe toata lumea, fumez, sau daca sunt acasa las muzica sa cuuurga, sparg ceva prin camera si gata ma "eliberez"
big grin

| LuS[z] a răspuns:

Incerc a fac tot posibilul sa ma calmez si daca se poate ma izolez intr-un anumit loc pana imi trec nerviibig grin

| i.love.me explică:

Eu plang

| cosima11 a răspuns:

Plang straight face in cazul in care is extra mega nervoasa. sau. imi vine sa sparg ceva... da cel mai mult stau si ma uit pe geam si asa imi trece mai repede. big grin

| georggyy a răspuns:

Hmmmm. Cateodata prefer sa fiu singura si sa ma lase toti in pace dar cateodata ma descarc pe tot ce imi iese in calebig grin depinde si cat de nervoasa sunt.

Chiar daca ar trebuii sa ma controlez si bla bla bla chatterbox asa sunt eu happy.

U ce faci cand te enervezi:*?

| alexutzu00791 a răspuns:

Caut cearta

| Raisa a răspuns:

Imi distrug camera, ochii mi se insangereaza, fata mi se face rosie ca naiba, si apoi incep sa plang laughing
si vreau sa blestem si sa omor pe oricinetongue

| Doa'Do a răspuns:

Oh. M-ai nimerit aici.De obicei cand sunt nervoasa si e lume in jurul meu. si incep toti sa ma intrebe ce am, incep sa tip " lasati-ma dracu' in pace ". Si de cele mai multe ori ma linistesc ascultand muzica si dansand.

| marcel_5462 a răspuns:

Cand sunt nervos dar mai ales trist aprind o tigara si ma refugiez in fata calculatorului si ascul muzica.Imi place muzica folk. uite am aici pentru tine o piesa de a regretatei Tatiana Stepa.
http://www.trilulilu.ro/kemir/dd15d79dccda4e

| Cretzule a răspuns:

Bat pe cineva si ma calmez.

| doar.eu a răspuns:

Rup tot laughing glumesc.in general cand sunt foarte nervoasa, ma descarc pe cine nu trebuie.Sau ma uit la un film, citesc ceva, sun pe cineva sa vorbim (orice activitate care imi distrage atentia)

| zumba zumba a răspuns:

ma descarc foarte usor prin beep beep sau plec afara sa ma relaxez daca am prea mult respect pentru el sau ea sa il jignesc

| pacman a răspuns:

Flotari...cat mai multe. pana nu mai pot.pana mi se descarca toti nervi

| jocnecurat a răspuns:

Sparg sau rup ceva.Ies la o tigare.Vin si mai sparg si rup prin casa.Trag cateva cartushe in aer si apoi ma pun sa ma culc ca sunt obosit.

| alyx a răspuns:

Sparg, distrug, rup, etc, asa cred :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumez o tigara si incerc sa imi fac ordie in ganduribig grinnu-m mi iese mereu insa daca nu merg sa ma plimb singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi descarc nervii pe cineva (daca se afla cineva in preajma mea) daca nu, stau singura si asa incet, incet imi trec nervii...vazandu-ma singura si nebagata de nimeni in seama laughinghee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumez o tigare straight face si pana la urma o dau in planswinking.
Cand sunt nervoasa multi imi zic : "Avocata te-a facut mata. " laughing
Cand sunt nervoasa imi apar punctu de vedere ca e bun sau nu.