| GoodLuck10 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti nervosi?

5 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Crize de nervi. De explicat cum să simt şi ce anume fac, mă abţin, e complicat şi mult prea agresiv.

| simonamaria a răspuns:

In general ma calmez foarte repede..nu am un ritula anume pur si simplu realizez ca nu merita nimeni si nimic sa fi nervos.ii tin aproape pe oameni si ii tratez cu respect...astept acelasi lucru si cum nu il primesc nu am de ce sa ma enervez pentru ca stiu ca eu am fost corecta.

| inconscient a răspuns:

Dau din piciorul drept si ma arde stomacul...laughing
Ascult muzica, inchid ochii si ma gandesc la ceva dragut...sau ma pun cu capul in perna si tip!

| ByByEly a răspuns:

Ascult muzica sau ma gandesc putin la prieteni mei

| cristella a răspuns:

Dau muzica la maxim si incerc sa nu ma gindesc la nimic