| alesia29 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti "nervosi"?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Încerc să mă calmez. Din fericire nu reacţionez urât ca Vadim.
Ştii tu :,, La nervi omul spune şi face multe."
O zi bună!

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Uite ce zic psihologii
De fiecare data cand te enervezi rau rau incepe sa numeri de la 1 pana la 10 si inapoi.Iti mai iei gandul
Sau te batai de pe un picior pe altul cu ochii inchisilaughing
Stiu, suna aiurea.Multe din metodele astea suna aiurea

Cand sunt nervoasa ma gandesc la ceva ce ma linisteste, orice numai sa imi iau gandul de-acolo, sa ma binedispun.Sau pe o foaie de hartie scriu tot ce ma nelinisteste, apoi o pun bine. Uneori rad apoi de minunile pe care le-am putut scrie, dupa ceva timp.

De-aia mi-am si luat o pauza pana am vazut ca mi-am revenit dupa niste zile naspa si sunt in stare sa tratez lucrurile cu calm acum

Baftahappy

| BigV a răspuns:

Ma controlez!

| BellsC a răspuns:

Arunc cu tot ce gasesc si tip si urluhee heesi tot. spun lucruri urate...si mai bag si o melodie rockrolling on the floor apoi ma calmez si ...imi spun ca data viitoare nu o sa ma mai enervez.happy

| shanela a răspuns:

Incerc sa ma calmez...sau daca nu pot tip si vb cu toti la mistohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Implusiva spune tot.

| VăduvaNeagră_3144 a răspuns:

Dacă sunt cu cineva mă controlez - cu greu, iar dacă sunt singură plâng.