| afrodita3333 a întrebat:

Ce faceti daca in parc vedeti o fata care va place iar aceasta mai este cu o prietena sau doua? Intrebarea este evident pentru baieti.

2 răspunsuri:
| iefsul a răspuns:

Hm,o invit la un suc, eventual cand este singura, sa nu fie si celelelte 2 caci devin invidioase, etc

| MooF2010 a răspuns:

Depinde mult de imprejurari sunt metode si metode ori o scoti din grup daca esti timid (depinde de fiecare cum) ori pleci mana in fund acasa daca esti si mai timid ori te duci direct la ele si apoi te orientezi spre acea fata daca crezi ca poti...