| DanielaElleena a întrebat:

Ce faceti in saptamana.sa facem scoala altfel?

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Noi facem karaoke, carnaval, concursuri fete vs. baieti, gatim, facem ornamente, jocuri, iesim in parc etc.

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Chestii neinteresante; mai bine faceam tot ore,decat sa zicem ca facem ceva interesant, cand de fapt, o sa fie aceeasi eterna plictiseala.

| libertat a răspuns:

Scoala nu se poate schimba, invatam pina nu mai putem.Dar asya e n-avem ce face asa ca invatam.

| CocoMexii a răspuns:

Mergem la Mall cu diriga, in parc cu rolele, la suc, la o facultatehappy

| lewiscristian_4963 a răspuns:

Chiulim