| ეΓმzყlἶfპ a întrebat:

Heei, voua vi s-a spus la scoala ca trebuie sa faceti un vaccin?. Daca da, il faceti?. P.S : pentru ce trebuie sa-l facem?

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Vaccinul este obligatoriu, deoarece este impotriva hepatitei, din cate imi aduc eu aminte. Oricum, fa-l ca e bun pentru orice.

| ეΓმzყlἶfპ explică (pentru strengaritzza):

Okeei, mersi mult >big grin

| strengaritzza a răspuns (pentru ეΓმzყlἶfპ):

Funda :* smugsmugsmug... Daca vrei smug

| ეΓმzყlἶfპ explică (pentru strengaritzza):

Cum sa nuuu :devil)))

| strengaritzza a răspuns (pentru ეΓმzყlἶfპ):

Multumesc de fundita :* :*

| ეΓმzყlἶfპ explică (pentru strengaritzza):

Cu placere :*. '' Te sfatuiesc sa nu iei '' chatterbox rolling on the floor)))))))))))

| strengaritzza a răspuns (pentru ეΓმzყlἶfპ):

laughing Ce sa nu iau? laughing Hmmm laughing)Fundita? rolling on the floor)

| ეΓმzყlἶfპ explică (pentru strengaritzza):

Nuu hei rolling on the floor)))))) asa a zis ala laughing) si eu il inganam rolling on the floor)))

| strengaritzza a răspuns (pentru ეΓმzყlἶfპ):

:*

12 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Daca nu sti ce contine vaccinul ( ce fel de chimicale etc), te sfatuiesc sa nu iei.

| strengaritzza a răspuns (pentru Gstefan):

Dragule. happy Vaccinul este facut ca sa iti dea protectie, sa nu te imbolnavesti. Atunci eu iti pun o intrebare. Tu cand te imbolnavesti de ce iti iei medicamente? Ca sa previi si sa te tratezi. Alea nu-s chimicale? Nu mai vorbiti prostii, ca nu stiti ce ziceti. Bebelusii de ex de ce fac vaccinuri periodic? Alea iti dau imunitate. In fine. happy Sfat pentru cei ce nu stiti. Daca nu stiti, nu vorbiti.
O zi buna!

| Gstefan a răspuns:

Imi place ca va dati cu parerile asa ca de la usa cortului.
Imi spui de cat timp au fost implementate vaccinurile? De ce oameni de sute de ani au putut creste si traii decenii fara vaccinurii?
Dar ce ma bag eu, lasati sa va injecteze cu tot felul de mizerii, ca doar, din moment ce zic ca sunt pentru binele vostru, asa si este.

Datii bice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmaa sunteti prosti? e doar un vaccin antigripal.