| daniela36783 a întrebat:

Ce faceti voi intr-o zi cand sunteti la scoala si nu aveti chef de ore? dau funda

Răspuns Câştigător
| Andreea_5022 a răspuns:

Pai:
-ora de sport:d-n profesor ma doare piciorul,ma doare mana, ma doare capul ca nu am prea dormit aseara
-ora de romana:domnisoara diriginta[in cazul meu] pot sa ma duc pana la dispensar sa'mi iau o pastila ca ma doare capul
-ora de mate:de aici nu scapam asa usor numai daca chiulim
-ora de engleza:ascultam muzica in casti, facem aproape ce vrem ca profa nu are ce ne facem
-ora de chimie:la asta nu putem face nimic sad
-informatica:ea ne preda...noi pe net rolling on the floor
-biologie:daca vrem scrim daca nu...nu
-franceza:"lectie noua...copiati'o" copiem 2-3 randuri sarim peste 4 si am terminat laughing

etc

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

La scoala mea avem vreptul sa mergem acasa cand vrem (bineinteles ca ne pune absenti, dar nu ne ia la intrebari de genul de ce ai plecat)

| Libelle a răspuns:

Pun capul pe banca si ma rog sa treaca timpulll

| cocainejunker a răspuns:

Chiulim \m/, ne invoim, facem pe-a bolnavii. this rulllzzz

| Andreea_5022 a răspuns:

Fundita?

| stunny a răspuns:

Imi pun castile de la mp3 in urechi, pun capul pe banca, inchid ochii si incerc sa uit de toate cu nightwish big grin