| anonim_4396 a întrebat:

Cand n`aveti nici un chef de viata...sunteti deprimati... ce faceti?sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu majoritatea timpului cand nu sunt pe TPU conduc si pun o romaneasca si ma concentrez la drum si imi trece supararea plang putin dar stiu ca ma descarc si trece.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dansez(singura ca sa nu cauzez rupturi de retina) eventual scriulaughing

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Muzica pop, rock, disco sau Pavarotti de sa duduie geamurile, ceva papitza buna, ciocolata si vino rosso! si optional, vreo comedie spumoasa, sau clipuri traznet de pe You Tube!

"Ce e val, ca valul trece." parca, nu?!

| Shuellen a răspuns:

Vitamina C sau o gura de aer...Alerg pe-afara 2 ture de curte.numai am nici pe...:)dracu'. Sau ma apuc de gatit. Ies minuni din mainile mele.

Daca vrei sa gatesti uite aici : http://savalaura.blogspot.com

| NickiMinaj a răspuns:

Citesc / vad lucruri foarte amuzante. Daca nu merge, ma uit la Dr House laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SiMpLa a răspuns:

Eu in astfel de cazuri plang pentru a ma descarca. pana nu plang nu ma simt bine. Dar nu-ti fa griji noi adolescentii trecem prin deprimari fregvente desi nu costientizam ca de fapt este cea mai frumoasa perioada a vieti unei persoane.Atunci cand te simti astfel incearca sa socializezi mai mult.kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intru pe TPU. si incerc sa ajut unii membri, posomorata la tv s-au dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caut să deprim cât mai multe perosane. laughing))))))